Strona główna » Blog » Jak w prosty sposób detalami urządzić pomieszczenie codziennego użytku?

Jak w prosty sposób detalami urządzić pomieszczenie codziennego użytku?

Istnieje kilka podstawowych trików, które służą do ocieplenia wnętrza i utworzenia w nim komfortowej przestrzeni do codziennego życia.

  1. Kolor ścian – Kolory beżowe i brązy to niejedyny sposób na ocieplenie wnętrza. Równie skutecznie jest użycie odcieni koloru pomarańczowego (zwłaszcza odcienie cegły, terakoty i rdzy). Skuteczny okazuje się również zielony (odcienie oliwki i wiosennej głębokiej zieleni) czy różu, chociaż tutaj należy być bardziej ostrożnym, sprawdza się zwłaszcza brudny róż i pastele.
  2. Kolejnym doskonałym pomysłem na stworzenie przytulnej atmosfery są dywany. Ciepłe barwy i miękkie materiały od zawsze czynią wnętrza pełniejszymi i przyjemniejszymi. Dlatego w ofercie Tutto Eco znajdziecie oryginalne dywany, które dodatkowo są wykonywane w sposób 100% ekologiczny.

Lorena Canals Dywan bawełniany Cotton Bolls
Lorena Canals Dywan bawełniany Tropical Green
3. Zagospodarowane ściany - każdy z nas ma indywidualne potrzeby, to co zawiśnie na naszych ścianach to rzecz bardzo osobista. Mogą to być plakaty, lustra albo zdjęcia w ozdobnych ramach. Ogranicza nas tylko wyobraźnia, więc do dzieła ????

Lorena Canals Dekoracja na ścianę Canvas Map
Lorena Canals Girlanda Cotton Bolls

4. Ozdobne poduszki – to kolejny dobry pomysł na ozdobę i przyjemne spędzanie czasu. Któż z nas nie lubi przytulić się to miękkiej poduszki podczas rozmowy czy wypoczynku?

Lorena Canals Poduszka Arrow

Poduszki Tutto Eco
 

Oczywiście pamiętajcie, że dom tworzą ludzie a przedmioty są jego dopełnieniem. Bądźcie dla siebie mili i kochajcie się w ten sposób Wasze wnętrza zawsze będą ciepłe i przytulne.

Komentarze (1)
Ania 22-05-2020 18:18:17
Te poduszki bardzo ładne! fajny tekst.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog