Strona główna » O nas

O nas

Cześć!

Znalazłeś się na tej stronie prawdopodobnie dlatego, że kochasz swój dom i starasz się swoje życie pogodzić z ekologicznymi zasadami i dobrym designem. W tym miejscu nieustannie staramy się zbierać produkty, które ułatwią Ci to zadanie i sprawią, że będzie on nie tylko piękny ale też możliwe najbardziej eko friendly.
Kierujemy się czterema filarami według, których dobieramy asortyment do sklepu:

-wysoka jakość produktów,
-biodegradowalność,
-modny design,
-zrównoważona produkcja

połączenie tych czterech cech nigdy nie było łatwe, ale dzisiaj jest już możliwe i dostępne dla Ciebie.
Kiedy lubisz swój dom życie staje się prostsze i przyjemniejsze. Cudownie jest otulić się wieczorem miękkim kocem z naturalnych tkanin, albo spędzić aktywny dzień z przyjaciółmi w modnie zaaranżowanym ogrodzie. Zapraszając ich do domu dzielisz się z nimi tym co masz najlepsze, dajesz im cząstkę siebie.
Takie miejsce chcieliśmy stworzyć Chcieliśmy aby produkty, które znajdują się w tym sklepie pozwalały naszym Klientom iść zgodnie z najświeższymi trendami ale jednocześnie pozostać w ekologicznej zgodzie i równowadze z samym sobą. Oferujemy Wam cząstkę domu i nasze serca. Dzielimy się specjalnie wyselekcjonowanymi artykułami abyście w swoim domu mogli odpoczywać i spędzać czas celebrując życie, przyjaźń i rodzinę.
Nie marnujcie ani chwili z danego Wam czasu na tym świecie i pomyślcie czasem o nas ciepło kiedy w mroźny wieczór będziecie przykrywać się kocem na fotelu, albo w upalne lato pijąc zmrożoną lemoniadę w cieniu drzew.

 
ściskamy Was  
Zespól Tuttoeco
 


 

Przejdź do strony głównej